sms_framework (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
