sms_framework (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
