sms_framework (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
