sms_framework (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: more
oc: mai

en: Enable
oc: Activar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
