sms_framework (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Enable
ps: سالول

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
