sms_framework (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: more
ro: mai multe

en: Enable
ro: Activare

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Expired
ro: Expirat

en: Date created
ro: Dată creată

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
