sms_framework (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: more
ru: ещё

en: Enable
ru: Включить

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Expired
ru: Истекшие

en: Date created
ru: Дата создания

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Date updated
ru: Дата изменения

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
