sms_framework (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: more
si: තවත්

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
