sms_framework (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: more
sk: viac

en: Enable
sk: Povoliť

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Mobile
sk: Mobil

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Expired
sk: Vypršané

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
