sms_framework (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: Enable
sr: Укључи

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по
