sms_framework (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: more
sv: mer

en: Enable
sv: Aktivera

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: SMS Framework
sv: SMS Ramverk

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Date updated
sv: Uppdaterad den

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
