sms_framework (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: more
ta: மேலும்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Date created
ta: தேதி உருவாக்கப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
