sms_framework (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
