IPPanel SMS Gateway (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Sender
ru: Отправитель

en: Debug Mode
ru: Режим отладки
