IPPanel SMS Gateway (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Sender
uk: Відправник

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження
