IPPanel SMS Gateway (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Sender
tr: Gönderen
