IPPanel SMS Gateway (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Sender
da: Afsender

en: Phone Number
da: Telefonnummer
