IPPanel SMS Gateway (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Password
fr: Mot de passe

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Sender
fr: Expéditeur

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone
