IPPanel SMS Gateway (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Sender
nl: Afzender

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer
