IPPanel SMS Gateway (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Sender
vi: Người gửi

en: Debug Mode
vi: Chế độ gỡ lỗi

en: Phone Number
vi: Số điện thoại
