IPPanel SMS Gateway (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Sender
ca: Remitent

en: Phone Number
ca: Telèfon
