IPPanel SMS Gateway (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Password
de: Passwort

en: User Name
de: Benutzername

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Sender
de: Absender

en: Debug Mode
de: Debug-Modus

en: Phone Number
de: Telefonnummer
