IPPanel SMS Gateway (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero
