IPPanel SMS Gateway (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Sender
sk: Odosielateľ
