IPPanel SMS Gateway (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Sender
sv: Avsändare

en: SMS Framework
sv: SMS Ramverk
