IPPanel SMS Gateway (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo
