IPPanel SMS Gateway (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Sender
et: Saatja
