IPPanel SMS Gateway (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Phone Number
lv: Telefona numurs
