IPPanel SMS Gateway (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Password
es: Contraseña

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Sender
es: Remitente

en: Debug Mode
es: Modo debug

en: Phone Number
es: Número de teléfono
