IPPanel SMS Gateway (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Sender
pt: Remetente

en: Phone Number
pt: Número do Telefone
