IPPanel SMS Gateway (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Message
fa: پیام

en: Password
fa: گذرواژه

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Sender
fa: فرستنده

en: Phone Number
fa: شماره تلفن
