SMSGlobal (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Country
fr: Pays

en: Not found
fr: Non trouvé

en: API key
fr: Clé d'API

en: Sender ID
fr: Identifiant de l'expéditeur
