SMSGlobal (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Country
uk: Країна

en: Not found
uk: Не знайдено

en: API key
uk: Ключ API

en: Sender ID
uk: ID відправника
