SMSC (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: About
gl: Información

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: Message body
gl: Corpo da mesaxe
