SMSC (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Message
sk: Správa

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: About
sk: Informácie o

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Message body
sk: Telo správy
