SMSC (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: About
uk: Про модуль

en: SMS
uk: СМС

en: Send Message
uk: Надіслати повідомлення

en: Message body
uk: Текст повідомлення

en: Phones
uk: Телефони

en: Send messages
uk: Надіслати усі повідомлення

en: Transliterate
uk: Транслітерувати

en: Sender ID
uk: ID відправника

en: Sender ID.
uk: Ідентифікатор відправника.

en: Message text.
uk: Текст повідомлення.

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено

en: Provide integration for &lt;a href=&quot;https://github.com/awd-studio/smsc&quot; target=&quot;_blank&quot;&gt;SMSC library&lt;/a&gt;.
uk: Забезпечує інтеграцію з <a href="https://github.com/awd-studio/smsc" target="_blank">бібліотекою SMSC</a>.

en: Provide integration with <a href="https://github.com/awd-studio/smsc" target="_blank">SMSC library</a>.
uk: Забезпечує інтеграцію з <a href="https://github.com/awd-studio/smsc" target="_blank">бібліотекою SMSC</a>.

en: Access administration SMSC
uk: Доступ до адміністрування SMSC

en: Administer SMSC configurations
uk: Адміністрування налаштувань SMSC

en: Access the send SMSC messages
uk: Доступ до надсилання повідомлень SMSC

en: Settings for SMSC
uk: Налаштування для SMSC

en: Authorization data on SMSC service.
uk: Дані для авторизації у сервісі SMSC.

en: SMSC Login
uk: Логін SMSC

en: Your login on SMSC service.
uk: Ваш логін у сервісі SMSC.

en: SMSC Password
uk: Пароль SMSC

en: Your password on SMSC service.
uk: Ваш пароль у сервісі SMSC.

en: API Host
uk: Хост API

en: SMSC API host.
uk: Хост API для сервісу SMSC.

en: Default sender ID.
uk: Sender ID за замовчуванням.

en: Translit
uk: Трансліт

en: Transliterate messages by default.
uk: Транслітерувати повідомлення за замовчуванням.

en: Phone number[s]
uk: Номер телефону[нів]

en: Transliterate message
uk: Транслітерувати повідомлення

en: Choose Sender ID
uk: Вибір Sender ID

en: Message sent success
uk: Повідомлення успішно надіслано

en: Send SMSC message
uk: Відправити SMSC-повідомлення

en: Transliterate message.
uk: Транслітерація повідомлення.

en: Phones list (coma separated) or single phone.
uk: Список телефонів (через кому)  або одиничний телефон.

en: Settings for SMSC service
uk: Налаштування для сервісу SMSC

en: Custom sending messages
uk: Користувацькі повідомлення для відправлення

en: Download and install the SMSC library.
uk: Завантажити і встановити бібліотеку SMSC.

en: Optional. A path where to install the SMSC library. If omitted Drush will use the default location.
uk: Необов'язково. Шлях до встановлення бібліотеки SMSC. Якщо опустити, Drush буде використовувати розташування за замовчуванням.

en: Download and install the SMSC library from awd-studio/smsc, default location is sites/all/libraries.
uk: Завантажте та встановіть бібліотеку SMSC з awd-studio/smsc, базове розташування - sites/all/libraries.

en: A existing SMSC library was deleted from @path
uk: Існуюча бібліотека SMSC була вилучена з @path

en: SMSC library has been installed in @path
uk: Бібліотеку SMSC встановлено у @path

en: Drush was unable to install the SMSC library to @path
uk: Drush не зміг встановити бібліотеку SMSC до @path

en: Drush was unable to install the SMSC library because @path is not writable. If you enable the smsc module before you install the download library, you may find that smsc does not work until you reinstall the smsc module.
uk: Drush не зміг встановити бібліотеку SMSC, оскільки @path недоступний для запсу. Якщо ви ввімкнете модуль smsc перед встановленням бібліотеки, ви можете виявити, що smsc не працює, поки ви не перевстановіте модуль smsc.

en: You need <a href="@url">autorize</a> before send any message!
uk: Для того щоб надсилати повідомлення необхідно <a href="@url">авторизуватися</a>!

en: <a href="@url">Set up</a> SMSC-account first.
uk: Спочатку <a href="@url">налаштуйте</a> обліковий запис SMSC.

en: Message failed! @error
uk: Помилка повідомлення! @error
