SMSC (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
