SMSC (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: About
el: Περί

en: Transliterate
el: Μετέγραψε
