SMSC (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Message
ro: Mesaj

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Balance
ro: Sold

en: About
ro: Despre
