SMSC (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione
