SMSC (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Message
vi: Thông điệp

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Balance
vi: Số dư

en: About
vi: Giới thiệu

en: Transliterate
vi: Chuyển chữ
