SMSC (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Message
hi: संदेश

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: About
hi: के बारे में

en: Phones
hi: फ़ोन
