SMSC (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Message
nl: Bericht

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Balance
nl: Balans

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: About
nl: Over

en: Send Message
nl: Verstuur dit bericht

en: Message body
nl: Bericht body

en: Transliterate
nl: Translitereren

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
