SMS Counter (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Length
ar: الطول

en: Display
ar: العرض

en: Fields
ar: الحقول

en: here
ar: هنا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Messages
ar: الرسائل

en: Installed
ar: مثبت
