SMS Counter (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Length
bg: Времетраене

en: Display
bg: Дисплей

en: here
bg: Тук

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Messages
bg: Съобщения
