SMS Counter (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Length
ca: Llargada

en: Display
ca: Visualització

en: Fields
ca: Camps

en: here
ca: aquí

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Messages
ca: Missatges

en: Installed
ca: Instal·lat
