SMS Counter (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Length
el: Μήκος

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Fields
el: Πεδία

en: here
el: εδώ

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Production (minified)
el: Παραγωγής (ελαχιστοποιημένο)

en: Development (uncompressed)
el: Ανάπτυξης (ασυμπίεστο)
