SMS Counter (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Length
es: Longitud

en: Display
es: Presentación

en: Fields
es: Campos

en: here
es: aquí

en: Not installed
es: No instalado

en: Remaining
es: Restante

en: Messages
es: Mensajes

en: Installed
es: Instalado

en: Production (minified)
es: Producción (minified)

en: Development (uncompressed)
es: Desarrollo (sin comprimir)
