SMS Counter (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Length
et: Pikkus

en: Display
et: Kuva

en: Fields
et: Väljad

en: here
et: siin

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Messages
et: Sõnumid

en: Installed
et: Paigaldatud
