SMS Counter (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Length
eu: Luzera

en: Display
eu: Bistaratu

en: Fields
eu: Eremuak

en: here
eu: hemen

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Messages
eu: Mezuak

en: Installed
eu: Instalatuta
